Stay Connected:

Nasıl Çalışıyoruz

Home Nasil Çalışıyoruz
01.

Yaklaşımımız

Bazen yeni bir prese, taşıma veya besleme sistemine ihtiyacınız vardır. Bazen de mevcut bir makinanızdan istediğiniz verimi alamadığınızı gözlemlersiniz ve giderek kronikleşen bir arızasından sıkıntı çekiyorsunuzdur.

02.

Sizi Dinliyoruz

Her durumda sizi dinliyoruz. Yetkinliklerimiz ve tecrübemiz çerçevesinde kalan pres ve çevre ekipmanlarına dair sorunlarınızda üretim yöneticinizi, bakımcınızı, ustabaşınızı ve işçinizi ve nihayet makinanızı dinliyoruz.

03.

Verileri topluyoruz

Makina üzerinde ölçümler yapıyoruz. Bakım kayıtlarınızı birlikte gözden geçiriyoruz. Çözümü yeni bir makinada değil mevcutu iyileştirmede arayacaksak, mevcut makinanızı olabildiğince modelliyoruz ve sanal ortamda analiz ediyoruz.

04.

Çözümler geliştiriyoruz

Analiz ve hesaplar sonucunda kök nedeni bulup çözüm alternatiflerini kendi içimizde tartışıp üzerinde fikir geliştiriyoruz. Ekip olarak mutabık olduğumuz çözüm önerilerinin üzerinde çalışıyoruz.

05.

Sunuyoruz

Üzerinde ilerleyebildiğimiz alternatifleri mekanik hesaplarıyla ve tahmini bütçeleriyle size sunuyoruz

06.

Detaylandırıyoruz

Sizinle birlikte uyguluğu üzerinde hemfikir olunan çözümü detaylandırıp netleştiriyor ve tekrar karşınıza çıkıyoruz. bu aşamada da oluru alınan çözümün hazırlıklarını yapıyor ve sahanızda uyguluyoruz

07.

Uyguluyoruz

08.

Takip Ediyoruz